Řešení Vaší bezpečnosti na míru

Zabýváme se vývojem, konstrukcí, prodejem a montáží bezpečnostní zámkové techniky, elektromotorických bezpečnostních zámků a systémů, které odolávají i metodám nedestruktivního překonání – Lockpicking (vyhmatáním) a Bumping (bump-key metoda nebo SG metoda).

Klademe důraz na vysokou úroveň bezpečnosti a snadné ovládání tak, aby byly splněny všechny potřeby a požadavky uživatelů. Naším cílem je uspokojit individuální požadavky zákazníků na zabezpečení jejich majetku.

Co nabízíme?

Nabízíme Vám elektromotorické zámky s vysokou úrovní zabezpečení, které odstranily nevýhody cylindrických zámkových vložek. Výrobci zámkových vložek s klasickým klíčem nedokáží dlouhodobě zajistit nepřekonatelnost svých výrobků. Ve světě se neustále vyvíjí metody a prostředky pro překonávání cylindrických zámkových vložek, především jde o metody nedestruktivního dynamického překonávání Bumping (SG metoda) a Lockpicking.

V rámci zabezpečovacího systému jsme schopni nabídnout také montáž, servis a revize elektronických zabezpečovacích systémů (alarmů) od společnosti PARADOX a to jak drátových tak i bezdrátových alarmů.

Dále nabízíme možnost připojení na pult centralizované ochrany (PCO), ale také montáž, servis a revize kamerových systémů.

Jsme tedy schopni navrhnout kompletní ochranu Vašeho bytu, domu, či kancelářských prostor nejen proti vniknutí pachatele, ale i proti úniku plynu a ohni.

Kdo jsou naši zákazníci?

Našimi zákazníky jsou nejen majitelé rodinných domů a bytů, ale také majitelé bytových domů, firem a kancelářských budov. Naše služby a výrobky nabízíme zákazníkům, kteří potřebují zajistit pohodlný přístup do objektu a mít přehled o pohybu osob v těchto prostorách, ale hlavně těm, kteří chtějí zabezpečit svůj majetek a svůj domov. Naší snahou není pouze prodat zákazníkovi výrobek, ale přizpůsobit se požadavkům zákazníka a splnit podmínky pojišťoven a najít nejvhodnější řešení zabezpečení.